İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

İnsan odaklı kurumsal kültürümüz ile çalışan katılımını ve gelişimini destekleyen İnsan Kaynakları yaklaşımına sahibiz.

Eşitlik ve etik ilkelerimiz kapsamında ailemiz bünyesindeki tüm çalışanlarımıza din, dil, ırk, cinsiyet, etnik köken ayrımı olmadan, çeşitlilik odaklı çalışmayı esas alırız.

Neden Helba Pharma ?

Helba Pharma, uluslararası ofislerinde görev yapan 350 çalışanıyla, ağırlıklı olarak Körfez, Balkan ve Asya Pasifik ülkelerinde faaliyet gösteren ihracat gücü kuvvetli uluslararası bir şirkettir.

Çalışanları ile birlikte büyük bir aile olan Helba Pharma, yaşam kalitesini yükselten, yenilikçi, değer katan ilaç ve tıbbi ürünleri sunmaktadır.

Şirket olarak, çalışanlar için gelişimi ve çok uluslu yaklaşımı benimsiyor, bulunduğumuz ülkenin toplumsal yapısına ve yasalarına sorumluluk bilinci ile faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Çalışanlarımızın gelişimini destekliyor, motive edici, huzurlu bir çalışma ortamı oluştururuz.

Helba Pharma’yı sürdürülebilir kariyer yolunda ilerleyen, yenilikçi, tutkulu ve inisiyatif almak isteyen çalışanların gelecekte de tercih ettiği bir şirket olması için azimle çalışıyoruz.

İşe Alım Sürecimiz

Tüm aşamalarının şeffaf olduğu işe alım sürecimiz ile yetenekleri doğru pozisyonlara yerleştirir, inşa ettiğimiz kurum kültürü ile çalışanlarımızın gelişimini destekleyen kariyer yollarını planlarız.

İşe alım sürecimiz, ilanlarımıza yapılan başvuruların değerlendirilmesi ile başlar. İnsan Kaynakları ekibi tarafından özgeçmiş üzerinden yapılacak ön elemelerin ardından belirlenen yetkinliklere sahip adaylar iş görüşmelerine çağırılırlar.

Görüşmeye davet edilen adayların, yetkinlikleri ve donanımlarının yanı sıra Helba Pharma’nın kurumsal değerlerine uygunluğu dikkate alınır.

Aranan pozisyona en uygun adayı belirleyebilmek amacıyla İnsan Kaynakları ve ilgili Bölüm Yöneticileri, işe alım sürecinde birlikte ilerlerler. Yetkinlik Bazlı Görüşme Teknikleri kullanılarak adayların bilgi ve yetkinlikleri görüşmeler sırasında sorgulanır. Görüşmeler, ihtiyaçlar doğrultusunda farklı ölçme ve değerlendirme araçları ile desteklenir. İşe alım yapılması planlanan pozisyona uygun aday yerleştirildiğinde; diğer adaylara geri bildirim yapılır.

Helba Pharma'ya Katılmak

Helba Pharma’yı geleceğe taşıyacak +1 SENSİN

Helba Pharma bünyesinde açılan pozisyonlar için ilan detaylarını inceleyebilir, açık pozisyonlarda kendinize uygun ilana başvurabilirsin.

Tüm başvurular için Kariyer.net, ve Linkedin sayfalarımızı takip edebilirsin.